افزایش سرعت سایت، تکنیک‌هایی برای بهبود سرعت


یکی از مهم ترین و کاربردی ترین عوامل موفقیت وب سایت می تواند سرعت بارگذاری خوب باشد، امروز می خواهم 5 ترفند برای بهبود سایت ارائه دهم، پس مراقب ...

1- درخواست های HTTP را کاهش دهید
هنگامی که کاربر در مرورگر وارد سایت شما می شود، پروتکل HTTP درخواستی را به سرور سایت شما ارسال می کند. پس از یافتن صفحه اصلی، درخواست دیگری را پس از رسانه و محتوای آن ارسال می کند. بله، سرعت بارگذاری سایت شما کاهش می یابد.
راه مقابله با این مشکل چیست؟می توانید چندین تصویر را کنار هم قرار دهید و در هنگام آپلود یک تصویر بسازید، بارگذاری می شود و با کمک CSS sprites می توانید در هر قسمت فقط قسمت لازم را نشان دهید، اما این قابلیت بیشتر برای استفاده از آیکون ها است.

۲- از سرویس سرعت در صفحه گوگل استفاده کنید
با استفاده از این سرویس سایت خود را به صورت آنلاین آنالیز کنید و اگر مانعی برای کاهش سرعت لود سایت وجود داشت گوگل آن را نشان می دهد و شما می توانید آن را ویرایش کنید! همچنین راه حل هایی برای افزایش سئو به شما ارائه می دهد!
این سرویس برای هر صفحه از سایت شما می باشد و تنها صفحه اصلی را آنالیز نمی کند که می تواند مزیتی برای این سرویس باشد.

3 - از کش استفاده کنید


یکی از بهترین راه ها برای افزایش سرعت سایت در این سیستم است، مرورگر زمانی که برای اولین بار سایت خود را باز می کنید اطلاعات را ذخیره می کند و دفعه بعد فقط فایل های اصلی را بارگذاری می کند و نیازی به بارگذاری فایل ها ندارد. ذخیره نشده است.

4 - حجم تصاویر را کاهش دهید
اگر وب سایت شما از عکس های زیادی استفاده می کند، حجم زیادی برای بارگذاری سایت شما استفاده می شود، از tinypng برای کاهش اندازه عکس خود استفاده کنید.
این سایت با کمترین کاهش کیفیت عکس سایز عکس شما را کاهش می دهد.

5 - بهینه سازی css
برخی از برنامه نویسان از یک سبک داخلی برای کد HTML خود استفاده می کنند که یک خطای اندازه فایل است.6 - در انتخاب هاست سایت دقت کنید
هاست یکی از عوامل مهم در سرعت میزبانی سایت شما در وب است. سعی کنید تا حد امکان از هاست داخلی برای سایت خود استفاده کنید زیرا اگر تمامی کاربران سایت شما ایرانی باشند نیازی به استفاده از پروژه افزایش سرعت سایت هاست خارجی نیست.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *